Sürekli Eğitim Merkezi’nde Mücevherat Eğitimi

Akademik deneyimi sektör deneyimiyle birleştirerek bireysel, mesleki, sektörel, kurumsal, sosyal ve kültürel eğitimleri uluslararası standartlarda veren İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, şimdi de mücevherat ve e-ticaret uzmanlığı eğitimi düzenliyor.

İstanbul Ticaret Üniversitesi, kuyumculuk sektörünün üretiminde nitelikli eleman ihtiyacına cevap vermek ve yüksek katma değerli mücevher üretimi için çalışmalarına yeniden başladı. Bu çerçevede mücevherat eğitimleri verilecek.

Üniversitenin Sürekli Eğitim Merkezi Kuyumculuk sektörüne özel hazırladığı sertifikalı programlar ile Kuyumcukent’te gerçekleştirilen birçok kaliteli eğitime imza atmıştı. Şimdi de sektörden gelen talepler ile yeniden mücevherat eğitimlerini başlattı.

İSTANBUL KUYUMCULAR ODASI İLE İŞBİRLİĞİ

Türk kuyumculuğunun üretimde nitelikli eleman sıkıntısını gidermek ve yüksek katma değerli mücevher geliştirilmesi için İstanbul Ticaret Üniversitesi ile İstanbul Kuyumcular Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) ile yapılan işbirliği kapsamında 3D Bilgisayar Destekli Mücevher Tasarımı “MATRİX GOLD” eğitimleri başladı. MATRİX eğitimleri yanında “Z-brush, Ham Elmas Değerleme Uzmanlığı ve Mücevherat Tasarım ve Çizim Teknikleri” eğitimleri de Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek.

Bilgi ve Başvuru İçin:

0 212 266 70 22-23