Lisans Uluslararası Öğrenci Mülakat tarihleri açıklandı

İstanbul Ticaret Üniversitesi 2012- 2013 Eğitim Öğretim Yılı Lisans Uluslararası Öğrenci Mülakatlarımız 28 ve 29 Ağustos tarihleri arasında Eminönü Kampüsü’nde gerçekleşecektir.
 
Öğrenci adaylarının listedeki dağılımlarına göre bildirilen günlerdeki zaman aralığında kampüste hazır bulunmaları gerekmektedir.
 
Bildirilen saatler arasında mülakata gelmeyen öğrenci adaylar haklarını kaybedeceklerdir.
 
The interviews for undergraduate candidates to Istanbul Commerce University for the academic year of 2012-2013 will be held on August 28 and 29. The listed candidates are expected to be ready at Eminönü campus on the given hours on the list.
 
 
 
28.08.2012 Salı / Tuesday
 
9:15-12:00 (No 1 – 17)
  1. ELNUR / NİYAZOV
  2. LALE / MİRAĞAZADE
  3. MAJD / MCHAYK
  4. AB HADİ / OLAM
  5. OĞUZHAN / AKDAĞ
  6. BURAK / EKİCİ
  7. MOHAMED NADHIR / YAHMADI
  8. ZAKARIYA / HANIFI
  9. ABUDUREHEMAN / PAROUKE
  10. BUERHAN / REBIYA
  11. TAREK / ZIDAN
  12. ABDULHAYEE/ HAJİ MAHMOOD
  13. FEIERDUOSI / PAREHATI
  14. MUHAMMED / EMİR
  15. METİN HALDUN / TÜLÜ
  16. ÖMER FARUK / ADIYAMAN
  17. MAİMAİTİ / REYİHANGU
 
13:15 – 17:30 ( No 18 – 39)
  1. FATIMA / SULTANOVA
  2. ABUDUSAIMAITI / ZIBAIDAN
  3. NİGAR / MAMMADRZAYEVA
  4. AIHEMAITI / PAZILIYA
  5. XIERMAIMAITI / JIAWULAN
  6. BAKUSHE / TABAKU
  7. METO /  BEGO
  8. MAIMAITI / MAYILA
  9. SEZER / SALIHI
  10. FURKAN / FEJZULA
  11. FATIH / ABDUL
  12. VEPA / JUMAŞOV
  13. DEKA KALİF / ABDULLAHİ
  14. DZEMIL / MARUKIC
  15. ISAAC ESHETU / ARAGAW
  16. ALİMU / NADİRE
  17. AHMET / CENGU
  18. ABDOULRAZACK/ IBRAHIM OUMAR
  19. JETMIR / MALOKU
  20. TUNCAY / ÇAZIMOĞLU
  21. ILGAM / MIKHRABOV
  22. AILAITIJIANG / JULAITI
 
29.08.2012 Çarşamba / Wednesday
9:15 – 12:00 ( No 40 – 54)
  1. TUERXUN / AIDEHANMU
  2. ABDULLAH / ÇERKEZI
  3. CEM / STRUJA
  4. İSRAA / ALHESSO
  5. MUSTAFA / ERDOĞAN
  6. ELİF / ALHESSO
  7. ADEM / MULIC
  8. AWUTI / YUSUFUJIANG
  9. NİJAT / PIRVERDIEV
  10. XXX / ZUOHELA
  11. ZUNONG / AILANUER
  12. TAXIMAIMATI / ZUREMU
  13. ELTON BİÇAKU
  14. SHKODRAN/ SHEHU
  15. ALEN / LEPAN
 
13:15 – 17:30 (No 55 -  78)
  1. SIKANDANER / MEILIBANG
  2. MOHAMMED N.H. / BARAKAT
  3. YAERMAIMAITI / WUTIKUER
  4. LIWAYIDING / JIANWULANMU
  5. ANWAIER / ABULAITI
  6. SUADA / PEZA
  7. SURKHAY/ GADZHIZHARAEV
  8. IMRAN / MAKHMAKHONOV
  9. MOHAMMAD ESHAQ/  NOORİSTANİ
  10. ABULAITI / ALIMU
  11. BAGDAULET / BAITUGAN
  12. SALİMJON / KABİROV
  13. ADİLİ / ADİLA
  14. ESMERJAN / LİCAJ
  15. JETMIR / KURTI
  16. GJEMAJLI / BYTYQI
  17. LEVET / ABDUL
  18. TAİLAİTİ / FEİERDUOSİ
  19. AISIKAER / SAILITANAITI
  20. KAZHYMUKHAN / AMANKUL
  21. HİMET / SAHİTAJ
  22. ZENDELJ / JUSUFOVSKİ
  23. YAERMAIMAITI / GULINISHA
  24. XIAOKAITI / HAILIYAN