Girişimcilik Zirvesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin aktif ve başarılı toplulukları arasında olan Girişimcilik Topluluğu'nun İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi'yle ortak olarak 5.sini düzenlediği “Girişimcilik Zirvesi'17”, 22 Mart 2017 Çarşamba günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesinde gerçekleşecek. "Başarıya bir adım daha yok, çünkü zaten zirvedesin!" mottosuyla yola çıkarak organize edilen zirveye iş dünyasından oldukça önemli konuklar katılacak. Girişimciliğin yaygınlaşmasını ve yeni iş fikirlerine ilham olmayı hedefleyen Girişimcilik Zirvesi'nin konuşmacıları şöyle olacak;
 
Mert Salur (Getir / Kurucu Ortak)
Murat Karademir (Garaj.co),
Faruk Akbal (Nevita International YK Başkanı)
Ali Yücelen (TÜGİAD Genel Başkanı)
Dr.Erdem Erkul (Samsung Strateji Direktörü)
Tanfer Dinler (Sosyal Girişimci)
Şule Yüksel (KAGİDER YK Üyesi)
Alemşah Öztürk (Chief Happines Officer/4129 Grey CEO)

Farklı başarı hikayeleri ve girişimciliğin farklı boyutlarının anlatılacağı Girişimcilik Zirvesi’17 programında Girişimcilik Topluluğu öğrencilere staj kazanma imkanı da sunuyor. Geçmiş zirvelerden daha farklı bir konsept ile gerçekleşecek organizasyon iki oturumdan oluşacak. İlk oturumundan sonra verilecek öğle molasında Dj gösterisi ve ikramlarla katılımcılara eğlenceli bir alan oluşturulacak. Ayrıca 2. oturumun ardından devir teslim töreni de gerçekleşecek.
 
Program Akışı:
Açılış: 10.00-10.30
İlk oturum: 10.30-12.30
Öğle Molası: 12.30-13.30
İkinci oturum: 13.30-16.00
Girişimcilik Topluluğu YK Devir Teslim Töreni: 16.00-16.30

22 Mart 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek Girişimcilik Zirvesi’17 10.00 - 16:30 saatleri arasında  İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi Konferans Salonu'nda yapılacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık, ücretsiz ve sertifikalıdır.